З турботою про Ваше здоров’я!

При замовленнi комплексного діагностування та комплексного діагностування з оптичною когерентною томографією, діє знижка -50%!

Комплексне діагностування   800грн.   400грн.

Комплексне діагностування з оптичною когерентною томографією       1400грн.       700грн.

 

Комплексне діагностування та консультація лікаря офтальмолога

Це поглиблений огляд всіх відділів очного яблука на сучасній апаратурі висококваліфікованими лікарями-офтальмологами.  Комплексний огляд включає в себе: 

Консультативна діагностика очної патології з рекомендаціями стосовно лікування, динамічного нагляду, профілактики.

Наприкінці перевірки лікар-офтальмолог дасть Вам докладну оцінку стану здоровя Вашого ока і зору, проінформує про ризики, до яких Ви схильні, і порадить як Вам потрібно стежити за своїми очима. Також, за потребою, Вам буде виписано рецепт на окуляри та контактні лінзи.

Якщо при перевірці будуть виявлені які-небудь захворювання ока, Вам буде призначено лікування. При необхідності – направлення на обстеження в інші медичні установи (ЧОЛ, ЦМХО, Одеський інститут ім. Філатова) 

 

ОСТ

Оптична когерентна томографія – сучасний швидкий високоінформативний метод діагностики заднього відділу ока (захворювання сітківки, зорового нерву).

Абсолютно безпечне, сканування сітківки  променем світла без доторкання до ока. Найінформативніше дослідження при підозрі на глаукому, при наявновності таких захворювань як цукровий діабет, атеросклероз, гіпертонічна хвороба.

Дозволяє визначити патологію та забезпечити динамічний нагляд за змінами.