Угода користувача

1. Користуючись сторінками сайту, Ви тим самим висловлюєте свою згоду з нижченаведеними умовами

Доступ до вузла www.zir-ua.com і його використання, включаючи інформацію на ньому, послуги і програмне забезпечення, надані тут (разом "cайт"), регулюється Умовами користування, викладеними нижче, а також усіма відповідними законами та нормами. Якщо Ви, без обмежень та застережень, не погоджуєтесь та не приймаєте дані Умови, будь-ласка, залиште цей сайт.

2. Право власності на вміст

Цей сайт та все, що на ньому розміщено, включаючи, але не виключаючи, весь текст та зображення ("наповнення") є власністю і захищені авторським правом компанії, її дочірніх підприємств, спонсорів чи філій (разом "підконтрольні організації") або інших компаній, усі права яких захищено, якщо не зазначено інше. Наповнення, яке є торговою маркою, логотипом чи знаком обслуговування, є також зареєстрованою або незареєстрованою торговою маркою компанії чи інших організацій. Використання будь-якого наповнення, крім зазначеного у цих Умовах користування, без письмового дозволу власника наповнення, суворо заборонено. Повідомляємо також, що компанія рішуче та у повній мірі відповідно до закону захищатиме свої права на інтелектуальну власність, включаючи також можливість порушення кримінальної справи.

3. Програмне забезпечення і наповнення для користувача.

Послуги і програмне забезпечення, інформація і матеріали, доступні на сайті, та все програмне забезпечення, яке використовується для забезпечення доступності сайту, є і залишатиметься власністю компанії  і її ліцензіарів та постачальників, і захищене законодавством про авторське право, торгову марку, патент та/або іншими правами власності та законами. У разі дотримання умов цієї угоди, а також лише до часу, поки Ви маєте дозвіл від компанії  на доступ і використання сайту, Ви можете завантажувати і переглядати 1 (одну) копію наповненнявключно з програмним забезпеченнм на сайті, на який ми даємо Вам доступ, або завантажувати на один комп'ютер лише для особистого, некомерційного використання вдома, за умови, що Ви дотримуватиметесь авторського права та інших прав власності. Якщо інше заздалегідь чітко не зазначено у письмовій формі компанією , Ви погоджуєтесь не відтворювати, не змінювати, не надавати в користування, не позичати, не продавати, не розповсюджувати, не адаптувати, не перекладати, не створювати похідні роботи (вцілому чи частково), не виконувати аналіз, не декомпілювати та не деасемблювати будь-які послуги чи програмне забезпечення, весь чи частину сайту або будь-які матеріали, доступні на сайті. Певне програмне забезпечення може регулюватись додатковою ліцензійною угодою або "EULA", з умовами яких необхідно буде погодитись, перш ніж використовувати таке програмне забезпечення.
Що стосується інформації чи матеріалів, окрім тих, які Ви надали, але які Ви бажаєте відобразити чи надіслати на будь-які інтерактивні розділи сайту ("наповнення користувача"), Ви надаєте компанії  і підконтрольним організаціям у будь-якій країні світу невиключні, які можна передавати, без авторських відрахувань з продажу, постійні, нескасовні права і ліцензію, без компенсації Вам: (a) використовувати, відтворювати, розповсюджувати, адаптувати (включаючи без обмежень редагування, зміну, переклад і переформатування), встановлювати походження, передавати, відображати і виконувати відкрито чи іншим чином таке Наповнення користувача (включаючи без обмеження Ваш голос чи схожість, втілені у такому Наповненні користувача), на будь-якому носії, відомому на даний момент чи розробленому у майбутньому, для ділових цілей компанії  і підконтрольних організацій, і (b) передавати у субкористування викладені вище права, неодноразово, до максимуму, дозволеного законом. Вищезгадані ліцензії будуть чинними після завершення терміну дії угоди у будь-якому випадку. Щодо будь-якої інформації, яку Ви розміщуєте, Ви стверджуєте і гарантуєте, що маєте усі права, необхідні для надання ліцензій, подані у цьому розділі (включаючи без обмеження права на будь-які музичні композиції та/або звукові записи, втілені або вбудовані у будь-якому вмісті користувача), і що таке наповнення користувача (у відповідних випадках), і Ваша інформація, розміщена чи створена через сайт відповідає усім чинним законам, правилам і нормам і не порушує авторське право, закон про торгові марки, комерційну таємницю, конфіденційність чи іншу інтелектуальну власність або інші права третьої сторони. Ви надалі безповоротно відмовляєтесь від будь-яких "моральних прав" чи інших прав щодо встановлення авторства чи цілісності матеріалів стосовно кожного пункту наповнення, які Ви можете мати відповідно до діючого законодавства за будь-якою теорією права.
Ви визнаєте і погоджуєтесь, що (a) компанія  залишає за собою право (проте без жодних зобов'язань) оцінювати буль-яку надану користувачами інформацію, перш ніж дозволити розмістити її на сайті чи іншим чином зберегти пов'язаною із сайтом; і (b) може виконати одну або всі наступні дії, на свій розсуд: (i) наглядати за наданою інформацією користувачем; (ii) змінювати, видаляти чи відмовлятися подавати чи дозволяти зберігати будь-яку інформацію користувача; (iii) наглядати і/або фільтрувати будь-які дані, надіслані або отримані через сайт (включаючи без обмеження засобом блокування або заміни вставних слів чи інших виразів, які вважатимуться образливими чи такими, що можуть завдати шкоди); і/або (iv) розкривати будь-яку надану інформацію, наповнення користувача чи дані через сайт, і обставини передачі, третій стороні з метою управління сайтом; захищати компанію , підконтрольні організації і їх спонсорів, працівників, виконавців, директорів, акціонерів, агентів, представників і компаньйонів, а також користувачів і відвідувачів сайту; дотримуватись законних зобов'язань чи державних вимог; виконувати ці Умови користування; чи для іншої причини або цілі. На додаток, компанія  не контролює, і  і підконтрольні організації не несуть відповідальності за негативні наслідки у зв'язку з використанням (включаючи без обмежень повторну публікацію) або неналежним використанням третьою стороною інформації, яку добровільно розкрито для громадськості через надання будь-якої інформації користувачем чи частини сайту.
Зауважте, що інші відвідувачі сайту можуть розміщувати повідомлення або заяви у розділі послуг, які можуть бути неточними, неправдивими, оманливими або образливими. Компанія  і підконтрольні організації не схвалюють і не несуть відповідальності за будь-які думки, поради, інформацію чи заяви, зроблені у розділі послуг третіми сторонами. Без обмеження, компанія  і підконтрольні організації не несуть відповідальності за будь-яку інформацію чи матеріали, доступні через розділ послуг (включаючи, без обмеження, помилки чи пропуски у поданнях або посиланнях чи зображеннях, розміщених у повідомленнях чи профілях) або результати, отримані внаслідок використання такої інформації чи матеріалів. За жодних обставин компанія , підконтрольні організації чи їх працівники, виконавці, директори, акціонери, агенти, представники чи компаньйони не несуть відповідальності за збитки або шкоду, спричинені посиланням на таку інформацію чи матеріали. Думки, виражені у розділі послуг, відображають лише думки окремих осіб, які подали такі думки, і можуть не відображати думки компанії  чи підконтрольних організацій.