Сонцезахисні окуляри

«Наш Зір» - нові модні колекції вже у нас!

Ми довго працювали над тим, щоб ви могли знайти в нашій оптиці найрізноманітніші варіанти: по дизайну і стилю, бренду та ціні. Навіть якщо ви захочете зовсім незвичайні окуляри «з перламутровими ґудзиками» або рідкісну модель, яку побачили в модному журналі, напевно в нас вони вже чекають вас!

Серед них:

Відомі

     

 

 

Ексклюзивні

   

 

 

Ювелірні

 

 

Демократичні

 

 

Та багато інших…

Якщо раптом серед усього представленого різноманіття сонцезахисних окулярів Ви не знайдете бажану модель, то ми можемо вставити сонцезахисні лінзи в вподобану Вами оправу, або затонувати лінзи Ваших діоптрійних окулярів.

 

Сонцезахисні окуляри - не тільки елегантний штрих до вашого образу. Від їх якості безпосередньо залежить здоров'я очей. Як експерти в підборі окулярів з багаторічним стажем, закликаємо Вас купувати сонцезахисні окуляри тільки в спеціалізованих магазинах! Ми дбаємо про Ваше здоров'я і гарантуємо, що в нашому асортименті - тільки сертифіковані сонцезахисні окуляри, що відповідають міжнародним стандартам, та на 100% захищають Ваші очі від ультрафіолету.

Чому так важливо знати напевно, що Ваші окуляри дійсно захищають очі? Якщо на вулиці в ясний день Ви перебуваєте без сонцезахисних окулярів, то Ваші зіницю звужується. Одягаючи темні окуляри, Ви «повідомляєте» йому, що небезпека минула, і зіниця більше «не бачить» приводу регулювати потік світла і розширюється. І в тому випадку, якщо Ваші темні окуляри пропускають ультрафіолетові промені, очі отримують набагато більше шкідливого випромінювання, ніж якби Ви були зовсім без окулярів. Якісні сонцезахисні окуляри захищають очі не тільки від яскравого світла, але і від ультрафіолетового випромінювання, ось чому так важливо купувати їх в оптиці, консультуючись з фахівцем.

Довіряйте своє здоров'я тільки професіоналам!