Про компанiю

За чверть століття ми унікально поєднали медицину та моду.

Медичний діагностичний центр з прогресивним обладнанням, високотехнологічну оптику та останні модні тенденції.

 

Мільйони людей довіряють нам свій зір, і на це є причини:

Центр Зору «НАШ ЗІР» - компанія, визнана на міжнародному ринку, і ми несемо повну відповідальність за якість всіх товарів і послуг.

Ми розуміємо всю важливість своєї роботи і вкладаємося в професійні знання своїх співробітників, щоб в будь-який момент бути впевненими: Ви отримаєте кваліфіковану допомогу і індивідуальний підхід.

В Центрі Зору «НАШ ЗІР» Ви завжди отримаєте професійну допомогу при виборі, підборі, замовленні та купівлі окулярів або лінз. Дипломовані лікарі-офтальмологи проведуть огляд, консультацію, діагностику зору і індивідуальну корекцію короткозорості, далекозорості та інших проблем, за необхідності призначать лікування.

 

 

У нашому асортименті - тільки сертифіковані товари, що відповідають міжнародним стандартам.

За час своєї роботи Центр Зору «НАШ ЗІР» вийшов на лідируючі позиції на ринку оптики, отримав високе визнання покупців , партнерів та експертів.
 

В нас можна підібрати, вибрати, замовити і відразу ж виготовити окуляри. Ми консультуємо вас з моменту звернення до моменту отримання окулярів. Після цього ми в будь-який момент готові знову допомогти Вам і відповісти на всі питання.

З дня утворення і по сей день Центр Зору «НАШ ЗІР» активно співпрацює з провідними виробниками товарів. Ми є стратегічними партнерами світових лідерів галузі – компаній SEIKO, ZEISS, RODENSTOCK, ESSILOR, «Johnson & Johnson», ALCON, Bausch & Lomb

Багаторічна співпраця з нашими партнерами - оптичними компаніями, дозволяє нам гарантувати високу якість товарів і пропонувати розумні ціни.

Ми не обмежуємо асортимент Центру тільки продукцією наших головних партнерів. У салонах представлені найрізноманітніші оправи, сонцезахисні окуляри провідних будинків моди, ювелірні, ексклюзивні,демократичні, гарантовано якісні контактні лінзи та засоби догляду за ними.

 

Приходьте в Центр Зору «НАШ ЗІР» і довіряйте свій зір професіоналам!
 

З Центр Зору «НАШ ЗІР» вибір окулярів або лінз став простим, комфортним і зручним. Вам не потрібно їхати далеко, або довго блукати по великих ТЦ. Ми знаходимося в самому центрі міста.