Лiнзи

Збираючись замовити окуляри, ми найчастіше звертаємо увагу на оправу. Але не варто забувати про те, що якісні окуляри - це, перш за все, хороші лінзи. Сьогодні лінзи являють собою високотехнологічний продукт, створений за новітніми технологіями. Чим якісніше лінза, тим більше можливостей вона представляє користувачам, створюючи умови для ідеального зору в будь-якій ситуації.

НАШ ЗІР пропонує своїм покупцям лінзи таких всесвітньо відомих компаній, як:

SEIKO (Японія)

Zeiss (Німеччина)

RODENSTOCK (Німеччина)

ESSILOR (Франція)

 

Та багато інших, для задоволення всіх Ваших бажань.

Наші консультанти допоможуть вам вибрати лінзи для окулярів, що відповідають вашим особистим потребам, а також вашій роботі, способу життя, захопленням.

 

Стандартні однофокальні лінзи

 

Монофокальні сферичні лінзи використовуються для корекції короткозорості, далекозорості або астигматизму. Також ми пропонуємо вам асферичні лінзи, які відрізняються не тільки неймовірною тонкістю і легкістю, але і не порушують естетику, послаблюючи ефект збільшення або зменшення очей. Завдяки цим властивостям ваші очі в окулярах будуть виглядати природно.

Ми також пропонуємо виготовлення сонцезахисних окулярів з тонованими ДІОПТРІЙНИМИ лінзами будь-яких кольорів та інтенсивності.

 

Індивідуальні лінзи

 

З найкращими індивідуальними лінзами ви зможете випробувати справжню свободу зору ! Адже індивідуальні лінзи створюються з урахуванням всіх персональних потреб. При їх виготовленні враховуються індивідуальні параметри посадки оправи, особливості рецепта і зорові потреби. Можуть бути як однофокальними, так і прогресивними.

 

 

 

 

Прогресивні лінзи

 

Прогресивні лінзи дозволяють людям у віці старше 40 років користуватися одними окулярами для роботи на різних відстанях. Сьогодні це найбільш сучасний спосіб корекції пресбіопії (вікової далекозорості).


 

Окуляри зі спеціальними лінзами для зору на ближніх і проміжних відстанях підходять не тільки для роботи в офісі, але також стають справжнім порятунком для представників багатьох професій. Музиканти, стоматологи, архітектори, вчителі - у багатьох випадках такі окуляри можуть стати чудовою альтернативою окулярам для читання.

 

Спортивні лінзи (для вигнутих оправ)

 

Виготовлені спеціально для установки в оправи, які мають спортивну (вигнуту) форму. Так само подібні лінзи підходять для установки в модні сонцезахисні окуляри з великим вигином. Спортивні лінзи виготовляються з суперміцних полімерів, наприклад, такі як полікарбонат і трайвекс.

 

Фотохромні лінзи

 

Фотохромними називаються лінзи, які автоматично адаптуються до будь-якого рівня освітленості. На сонці такі лінзи темніють, а в приміщенні світлішають. Таким чином, фотохромні окуляри забезпечують ненапружений зір, в тому числі і без дратівливих відблисків.

 

 

 

 

Лінзи для водіїв

 

Для нічного водіння

Спеціальні однофокальні або прогресивні забезпечують високу якість зору, необхідну для водіння вночі і в поганих погодних умовах:

- полегшують переклад погляду на різні відстані,

- покращують просторову орієнтацію,

- забезпечують правильну оцінку відстаней,

- чіткість розпізнавання кольорів.

 

Для денного водіння

Ми пропонуємо вам великий асортимент тонованих, поляризаційних, фотохромних лінз для водіння при яскравому сонячному світлі. Фахівці наших салонів допоможуть вибрати той варіант, який вам необхідний.

 

Вартість лінз варіюється в залежності від виробника, матеріалу лінз, фільтрів і типу захисного покриття.

 

 

Покриття та фільтри

 

1. Захисні багатофункціональні покриття

Різні спеціальні покриття наносяться на поверхню полімерних лінз для поліпшення їх споживчих властивостей. Такі покриття:

 

 

2. Дзеркальні покриття

У місті і на пляжі - модні дзеркальні покриття в будь-якій ситуації підкреслять вашу індивідуальність. Ви можете вибрати будь-які червоні, сині, бронзові, фіолетові, срібні тощо.

 

 

3. Тонування

У наших салонах ви можете замовити лінзи з тонуванням будь-якого кольору. Такі лінзи можуть бути як з діоптріями, так і без. Крім того, ми можемо виготовити окуляри із суцільним тонуванням або градієнтним, а також модні двоколірні - біколор.